KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8873102
nr 887 3102
Johan Petterson
(f. 1957), Sverige
Blandteknik, Johan Petterson, signerad. , Häst, 20x18
Johan Petterson, svensk bildkonstnär född 1957.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 14 april 2014
kl 19:45:10
300 kr
150 kr
250 kr
350 kr
450 kr
450 kr
500 kr